صفحه اصلی > مطبوعات فنی > محتوای

Oscilloscope HDS متولد شده است

Dec 21, 2017

اسیلوسکوپ دستی سری سری HDS به عنوان نسل اول مدل اندازه گیری آزمون OWON است. هنگامی که آن متولد شد، کاربران مورد نیاز را تجربه کنند. در اینجا یک داستان در مورد اینکه چگونه اسیلوسکوپ OWON HDS متولد شده است.

 

فلش ذهن

با صحبت با استاد دانشگاه ژجیانگ آغاز می شود . تیم R & S OWON تصمیم گرفت تا محصول اولیه اسیلوسکوپ را در اوایل 2000s توسعه دهد. شایان ذکر است که OWON قادر به بحث در مورد تقاضای بازار با استاد دانشگاه ژجیانگ بود و می دانست که برای اسیلوسکوپ قابل حمل بیشتر مورد نیاز است . پس از بحث، تیم OWON R & S عقب نشینی کرد و برنامه ای را برای تولید اسیلوسکوپ آسان حمل کرد .

یک روز هنگامی که محصول F شرکت را مرور کردیم، یک فریب فکر به ذهن ما وارد شد - ما می توانیم یک   اسیلوسکوپ دستی دستی درست مثل اندازه مولتی متر معمولی است. این در بازار نادر است و موفق خواهد شد.

 

تابع جدید و نقاط دشوار برای غلبه بر

این پروژه پس از چند جلسه فنی آغاز شد. به جز عملکرد عادی اسیلوسکوپ، تیم همچنین یک ماژول مولتی متر اضافه کرد و آن را به یک مخلوط از اسیلوسکوپ و مولتی متر تبدیل کرد. یکی دیگر از موفقیت ها این است که توان مصرف باتری را فعال کنید، که در واقع هدف قابل حمل را درک می کند. با استفاده از این ویژگی، مهندس می تواند HDS را خارج از منزل یا هر زمان که دوست دارد، در آزمایشگاه قرار دهد. این محدودیت محل در فرآیند اندازه گیری را مختل می کند.

منبع تغذیه باتری نیز مشکلی ایجاد کرد. این نیاز به مصرف انرژی کم برای دستگاه دارد. یا در کوتاه مدت از قدرت خارج می شود. مصرف برق بالا نیز موجب مشکل سرد می شود. با این حال، در آن زمان، سختافزاری مانند پردازنده از اسیلوسکوپ نیمباز موجود، انرژی زیادی برای باتری مصرف می کند. تیم توسعه باید یک پروژه طراحی جدید را در نظر بگیرد. آنها مجددا طراحی قدرت مصرف انرژی را کاهش می دهند. قدرت بخش بخشی که استفاده نمی شود را کاهش می دهد و مصرف انرژی پایین را کاهش می دهد. ایده های دیگر مانند استفاده از صفحه نمایش نور خورشید که می تواند به طور مستقیم نمایش محتوای توسط نور خورشید، موجب صرفه جویی در مصرف برق نور پس زمینه.

 

سرانجام به بازار می آیند

نسل اول اسیلوسکوپ HDS در سال 2006 پس از یکسال توسعه یافت. در آن زمان، اسیلوسکوپ دستی در بازار اسیلوسکوپ نادر است، فقط چند شرکت به علت مشکل فنی تولید می کنند. HDS سالها بعد از آن به بازار عرضه شد. مطمئنا، ماژول های CPU و نیمه هادی های با قدرت کم در حال حاضر زیاد است. اما شما باید در آن زمان بدون آن ماژول ها، چگونه OWON را بدانید   تلاش خود را برای تحقق اسیلوسکوپ دستی انجام می دهند . این به این معنی است که اسیلوسکوپ OWON HDS متولد شده است. داستان در مورد مبارزه با مشکلات.