چندین سنسور VDS سری PC Oscilloscope را راه اندازی می کند

- حداکثر پهنای باند 100 مگاهرتز و حداکثر سرعت نمونه گیری 1GS / s در زمان واقعی - طول ضبط 10M - رابط کاربری دوستانه: FFT یا XY و 2 شکل نمایش موج در یک صفحه نمایش - گزینه چندگانه: لبه، ویدئو، شیب، پالس و جایگزین - انزوا USB - نتیجه گیری سیگنال کمتر، حفاظت از کامپیوتر بیشتر - فعال کردن برق اتوبوس USB و کنترل از راه دور LAN (اختیاری) - طراحی بدن فوق العاده نازک، قابل حمل آسان

جزئیات محصول

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین شناخته می شود. خوش آمدید به خرید علامت های تجاری معروف OWON VDS سری oscilloscope کامپیوتر، اسیلوسکوپ کامپیوتر، اسیلوسکوپ آنلاین، اسیلوسکوپ usb کامپیوتر، مبتنی بر کامپیوتر مبتنی بر oscilloscope، بهترین oscilloscope usb با قیمت ارزان از ما. ما بسیاری از محصولات موجود را در اختیار شما قرار می دهیم. اکنون با نقل قول با ما تماس بگیرید


1. گزینه چندگانه

لبه، ویدئو، شیب، پالس و جایگزین


 سوالات متداول


تفاوت بین تحلیلگر طیفی و اسیلوسکوپ چیست؟


تفاوت بین اسیلوسکوپ و تجزیه و تحلیل طیف اغلب شوخی ساختن، به منظور اجتناب از نقص، این مقاله به طور خلاصه به شرح زیر چهار امتیاز زیر را نشان می دهد - با پهنای باند زمان واقعی، محدوده دینامیکی، حساسیت، دقت اندازه گیری قدرت، مقایسه اسیلوسکوپ و تجزیه و تحلیل طیف تجزیه و تحلیل شاخص های عملکرد تجزیه و تحلیل بین این دو.

1 پهنای باند زمان واقعی

برای اسیلوسکوپها، پهنای باند معمولا دامنه فرکانس اندازه گیری آن است. تحلیلگر طیفی دارای تعاریف پهنای باند مانند پهنای باند IF و پهنای باند رزولوشن است. در اینجا ما درباره پهنای باند زمان واقعی صحبت می کنیم که می تواند سیگنال را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کند.

برای تجزیه و تحلیل طیف، پهنای باند IF آنالوگ نهایی معمولا می تواند به عنوان پهنای باند زمان واقعی آن تجزیه و تحلیل سیگنال استفاده می شود. پهنای باند زمان واقعی اکثر تحلیل طیف تنها چند مگا هرتز است و پهنای باند گسترده زمان واقعی معمولا ده ها مگا هرتز است. وسیع ترین پهنای باند FSW می تواند به 500 مگاهرتز برسد. پهنای باند زمان واقعی اسیلوسکوپ آن پهنای باند آنالوگ موثر برای نمونه برداری زمان واقعی است، به طور معمول صدها مگا هرتز و تا چند گیگا هرتز.

آنچه که باید در اینجا اشاره کرد، این است که اکثر اسیلوسکوپهای زمان واقعی ممکن است یک پهنای باند زمان واقعی را در زمانی که مقیاس مقیاس عمودی متفاوت است ندارد. هنگامی که مقیاس عمودی به حساس ترین تنظیم می شود، پهنای باند زمان واقعی معمولا کاهش می یابد.

با توجه به پهنای باند زمان واقعی، اسیلوسکوپ به طور کلی بهتر از تجزیه و تحلیل طیف است، که به ویژه برای برخی از تجزیه و تحلیل سیگنال ultra-wideband سودمند است، به خصوص در تجزیه و تحلیل مدولاسیون مزایای بی نظیر دارد.

2 دامنه پویا

شاخص محدوده پویا با توجه به تعریف آن تغییر می کند. در بسیاری از موارد، محدوده دینامیکی به عنوان تفاوت سطح بین سیگنال حداکثر و حداقل اندازه گیری شده توسط دستگاه توصیف می شود. هنگام تغییر تنظیمات اندازه گیری، توانایی دستگاه برای اندازه گیری سیگنال های بزرگ و کوچک متفاوت است. به عنوان مثال اگر تجزیه و تحلیل طیف در تنظیمات ولتاژ یکسان نیست، اعوجاج ناشی از اندازه گیری سیگنال های بزرگ یکسان نیست. در اینجا ما توانایی ابزار را برای اندازه گیری سیگنال های بزرگ و کوچک در یک زمان، یعنی دامنه دینامیکی بهینه از اسیلوسکوپ و تحلیلگر طیف در زیر تنظیمات مناسب بدون تغییر هیچ تنظیمات اندازه گیری بحث می کنیم.

برای تجزیه و تحلیل طیف، متوسط سطح نویز، اعوجاج مرتبه دوم و اعوجاج مرتبه سوم، مهمترین عوامل محدود کننده دامنه پویا بدون در نظر گرفتن سر و صدای نزدیک به پایان هستند مانند نویز فاز. محاسبه براساس مشخصات تحلیلگران طیف جریان اصلی است. محدوده دینامیکی ایده آل آن حدود 90dB است (محدود به اعوجاج مرتبه دوم).

اکثر اسیلوسکوپ ها توسط تعدادی بیت نمونه برداری AD و کف سر و صدا محدود می شوند. محدوده دینامیکی ایده آل از اسیلوسکوپ های سنتی معمولا 50dB تجاوز نمی کند. (برای اسیلوسکوپ های R & S RTO، محدوده دینامیکی می تواند تا 86dB در 100KHz RBW باشد)

در محدوده دینامیکی، تحلیلگران طیفی نسبت به اسیلوسکوپها برتر هستند. با این حال، باید در اینجا اشاره کرد که این برای تحلیل طیف سیگنال درست است. با این حال، طیف فرکانس اسیلوسکوپ همان داده های فریم است. طیف تجزیه و تحلیل طیف داده های فریم مشابه در اغلب موارد نیست، بنابراین برای سیگنال گذرا، آنالیز طیف ممکن است قادر به اندازه گیری آن نیست. احتمال اینکه یک اسیلوسکوپ سیگنال های گذرا پیدا کند (که سیگنال راضی کننده دامنه پویا است) بسیار بیشتر است.

3 حساسیت

حساسیت مورد بحث در اینجا اشاره به سطح حداقل سیگنال است که اسیلوسکوپ و تجزیه و تحلیل طیف می تواند آزمون. این شاخص به تنظیمات دستگاه نزدیک است.

برای یک اسیلوسکوپ، هنگامی که اسیلوسکوپ به موقعیت حساس ترین در محور Y تنظیم می شود، معمولا اسیلوسکوپ می تواند حداقل سیگنال را در 1mV / div اندازه گیری کند. گذشته از عدم هماهنگی پورت، نویز و ردیابی تولید شده توسط کانال سیگنال اسیلوسکوپ نیستند. نویز ناشی از ثبات مهمترین عامل است که حساسیت اسیلوسکوپ را محدود می کند.

4 دقت اندازه گیری قدرت

برای تحلیل دامنه فرکانس، دقت اندازه گیری قدرت یک شاخص فنی بسیار مهم است. این که آیا این یک اسیلوسکوپ یا یک تحلیلگر طیفی است، میزان تاثیر بر دقت اندازه گیری قدرت بسیار زیاد است. تاثیرات اصلی زیر است:

برای اسیلوسکوپ ها، تاثیر دقت اندازه گیری قدرت: عدم انطباق پورت ناشی از انعکاس، خطای سیستم عمودی، پاسخ فرکانسی، خطای کوانتم AD، خطای سیگنال کالیبراسیون است.

برای تجزیه و تحلیل طیف، تاثیر دقت اندازه گیری قدرت: عدم انطباق پورت ناشی از بازتاب، خطای سطح مرجع، خطای اتیناتور، خطای تبدیل پهنای باند، پاسخ فرکانسی، خطای سیگنال کالیبراسیون.

در اینجا، ما مقادیر نفوذ را یک به یک را تجزیه و تحلیل نمیکنیم. ما اندازه گیری قدرت سیگنال فرکانس 1GHz را مقایسه می کنیم. از طریق مقایسه اندازه گیری بین عدسی ROT و تجزیه و تحلیل طیف FSW، می توانیم ببینیم که مقادیر اندازه گیری توان اسیلوسکوپ و آنالیز طیف در 1GHz هستند. فقط در حدود 0.2dB تفاوت، این یک شاخص دقت اندازه گیری بسیار خوب است. از آنجا که دقت اندازه گیری آنالیز طیف در 1GHz بسیار خوب است.

علاوه بر این، در فرکانس فرکانس، پاسخ فرکانسی اسیلوسکوپ نیز بسیار خوب است، و نه بیش از 0.5dB در محدوده 4GHz. از این نقطه نظر، اسیلوسکوپ حتی بهتر از عملکرد آنالیز طیف است.

به طور کلی، اسیلوسکوپ ها و تجزیه و تحلیل طیف مزایای خود را در عملکرد تجزیه و تحلیل دامنه فرکانس دارند. تجزیه و تحلیل طیف از نظر حساسیت و دیگر شاخص های فنی برتر است. Oscilloscopes در مقایسه با پهنای باند واقعی در مقایسه با آنالیز طیف است. هنگام اندازه گیری انواع مختلف سیگنال ها، می توانید طبق الزامات آزمون و مشخصات فنی مختلف دستگاه انتخاب کنید.3. درباره اوون

品牌 介绍 .jpg

荣誉 证书 .jpg

مدل VDS1022I VDS1022 VDS2062 VDS2064 VDS3102 VDS3104
پهنای باند 25 مگاهرتز 60 مگاهرتز 100 مگاهرتز
کانال 2 + 1 (چند) 4 + 1 (چند) 2 + 1 (چند) 4 + 1 (چند)
نرخ نمونه 100MSa / s 1GSa / s
مقیاس افقی (S / DIV) 5ns / div ~ 100s / div، گام 1 ~ 2 ~ 5 2ns / div ~ 100s / div، گام 1 ~ 2 ~ 5
طول ضبط 5K 10 م 5 م 10 م 5 م
حداکثر ولتاژ ورودی 400V (PK - PK)
(DC + AC، PK - PK)
40V (PK - PK) (DC + AC، PK - PK)
رزولوشن عمودی (A / D) 8 بیت (2 کانال همزمان)
مدل VDS1022I VDS1022 VDS2052 VDS2062 VDS3102 VDS2064 VDS3104
حساسیت عمودی 5mV / div ~ 5V / div 2mV / div ~ 5V / div
نوع تریگر لبه، پالس، ویدئو، شیب و جایگزین
حالت تریگر خودکار، عادی و تنها
حالت خرید نمونه، Peak Detect و Average
ریاضی شکل موج +، -، ×، ÷، فانکشن، FFT
رابط ارتباطی USB 2.0 (انزوا) USB 2.0 USB 2.0، LAN (اختیاری)
چند تابع
رابط
نوع سیگنال ورودی / خروجی هماهنگ شده، Pass / Fail، ورودی ماشه خارجی
سطح استاندارد TTL
منبع تغذیه 5.0V / 1A
مصرف برق ≤2.5W ≤6.5W
ابعاد (W × H × D) 170 × 120 × 18 (میلی متر) 190 × 120 × 18 (میلی متر)
وزن دستگاه 0.26 کیلوگرم 0.3 کیلوگرم


Hot Tags: سری VDS چند عامل اسیلوسکوپ PC، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، بهترین
پرس و جو

You Might Also Like