XDM Series Capacitance Bench Multimeter

- 4 اینچ 480 x 320 پیکسل با رزولوشن بالا ال سی دی - سرعت خواندن تا 150 خواندن / ثانیه - واقعی RMS ولتاژ AC / جریان اندازه گیری - صفحه نمایش دو طرفه پشتیبانی شده - روند تجزیه و تحلیل روند در دسترس از طریق حالت نمودار خاص - SCPI پشتیبانی - کنترل از راه دور و به اشتراک گذاری داده ها از طریق LAN، USB، پورت RS232 و WiFi * * ماژول WiFi اختیاری است - رابط کاربری چند منظوره: USB Device / Host، RS232، LAN و ext. ورودی ماشه

جزئیات محصول

XDM Series Capacitance Bench Multimeter

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین شناخته می شود. خوش آمدید به خرید علامت های تجاری معروف OWON bench-type دیجیتال مولتی متر، یواس بی مولتی متر، وای فای مولتی متر، بی سیم مولتی متر، نرم افزار فای متر با قیمت ارزان از ما. ما بسیاری از محصولات موجود را در اختیار شما قرار می دهیم. اکنون با نقل قول با ما تماس بگیرید


صفحه نمایش 4 اینچ LCD، دید بیشتری برای بررسی داده ها، صفحه نمایش دوگانه پشتیبانی می کند. روند و صفحه نمایش حالت نمودار.سوالات متداول


چگونه می دانیم که اسیلوسکوپ دقیق است؟

برای مهندس کافی است وقتی که شکل موج توسط اسیلوسکوپ اشغال 2 بخش از منطقه نمایش داده می شود. آنها فکر نمی کنند که شکل موج را به اندازه یک صفحه کامل بزرگ کنید. و در واقع اشتباه است امروز ما خواهید دید که چرا ما باید شکل موج را در اندازه کامل صفحه قرار دهیم.

تفاوت بین 2 تقسیم و صفحه نمایش تمام صفحه این است که شکل موج می تواند "گسترش یابد". این باعث تغییر مقدار مقیاس عمودی می شود که بر دقت اندازه گیری عمودی تاثیر می گذارد. ارتباط بین 8 بیت ADC و اندازه گیری عمودی به نظر می رسد مهم تر است.

به عنوان مثال، حاکم را انتخاب کنید، اگر شما 1 متر حاکم برای اندازه گیری شی 1.6cm، در نتیجه 2 سانتی متر است. و اگر از خط کش 10cm استفاده کنید، به 1.6cm میرسد. این به این معنی است که واحد اندازه گیری کوچکتر، دقیق تر آن است.

بنابراین، تغییر مقیاس مقیاس عمودی بر صحت اندازه گیری اثر می گذارد.

1. تاثیر وضوح عمودی

اسیلوسکوپ عادی دیجیتال در بازار، ADC 8 بیتی را ادغام می کند. هرکدام

شکل موج ها با 256 واحد از "0" و "1" دوباره متحد می شوند. ما فرض می کنیم که 8 بخش

مقیاس کامل در سمت عمودی و سطح کوانتیزاسیون در 256 است. در حالی که

مقیاس عمودی 500mV / div، دقت عمودی خواهد بود (500mV x

8) / 256 = 15.625 مگا بایت. برای همان سیگنال، زمانی که مقیاس عمودی به سوئیچ

50mV / div، یعنی (50mV x 8) / 256 = 1.5625mV. دقت عمودی می رسد

1.5625 مگاوات


سوالات متداول

ویژگی های محبوب Oscilloscope


حدود 70 سال است که شرکت Tektronix اولین عدد دیجیتال خود را اختراع کرده است و عملکرد و قابلیت پایین آمدن اسیلوسکوپ های دیجیتال بهتر و بهتر شده است. با استفاده از اسیلوسکوپ های چینی در بازار، اسیلوسکوپ های با توانایی کمتر از 500 مگاهرتز مراحل مختلف توسعه را تجربه کرده اند:

1. نمایش بزرگتر و حرفه ای تر

اسیلوسکوپ های اولیه دیجیتال به طور کلی با یک صفحه نمایش LCD 4.5 اینچی یا 5 اینچی مجهز بودند و محتویات صفحه نمایش محدود بود. در اوایل سال 2009، OWON اولین اسیلوسکوپ صفحه نمایش 8 اینچی خود را در سری محصولات SDS خود راه اندازی کرد . این موجب شد که شکل موج به طور کامل بر روی صفحه نمایش بزرگتر و واضح نمایش داده شود و در آن زمان الزامات مهندسان مورد نیاز بود.

2. نرخ نمونه بالا با حافظه عمیق و نرخ ضبط موج بالا

در اوایل روز، اسیلوسکوپ های دیجیتال زیر 500 مگاهرتز عمق ذخیره سازی کم داشتند، معمولا فقط چند نمونه K بود. به عنوان نرخ نمونه و حافظه رکورد متناقض است، هنگامی که نرخ نمونه بالا است، ظرفیت ذخیره سازی موج موجک کاهش می یابد. در سال 2010 سری OWON SDS یک حافظه نمونه 10 متری را ارائه داد که نرخ نمونه برداری 1GS / s را فراهم می کند. این در سری SDS امکان پذیر است با استفاده از یک پردازشگر با کیفیت بالا در اندازه بزرگ FPGA ASIC با پردازنده و پردازنده با کارایی با جزییات که تکنولوژی ذخیره سازی سریع را به تصویب برساند.

3. اسیلوسکوپ های چند منظوره برای محیط های مختلف آزمون.

اسیلوسکوپ های سیگنال سیگنال (MSO) ابتدا توسط Keysight در دهه پیش معرفی شدند و این ایده بعد از آن توسط فروشندگان بیشتر و بیشتر از سوی اسیلوسکوپ انجام شد. این اسیلوسکوپ ها نه تنها ابزار اندازه گیری دامنه زمان هستند، بلکه توابع را برای فعال کردن اندازه گیری چند میدان نیز فعال کرده اند. با استفاده از میکروپروسسورهای با کارایی بالا و ASIC، پردازش می تواند بر روی تعدادی از گره ها در همان زمان در دامنه فرکانس، دامنه داده ها و دامنه آماری برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل انجام شود. در حال حاضر طبقه بندی عملکردی اسیلوسکوپ بسیار مبهم است؛ بسیاری از تولید کنندگان یک ژنراتور سیگنال و دیگر ماژول های اندازه گیری اولیه را به سیستم اسیلوسکوپ یکپارچه کرده اند. به عنوان مثال، اسیلوسکوپ XDS OWON را به کار می گیرند ، این توابع شامل: اسیلوسکوپ، ژنراتور سیگنال دلخواه، مولتی دیجیتال، ضبط داده و متر فرکانس می باشد. ادغام ماژول همچنین کارایی دستکاری و تجزیه و تحلیل اطلاعات را بهبود می بخشد. .

4. بهتر تکنولوژی ADC و صفحه لمسی

از آنجایی که LeCroy اسیلوسکوپ های سری 12 بیتی HBO خود را در سال 2013 معرفی کرد، بسیاری از مهندسان شروع به تمرکز روی دقت عمودی ارائه شده توسط ADC با رزولوشن بالاتر کردند. به عنوان مثال، یک دقت اندازه گیری 12 بیتی اسیلوسکوپ 16 برابر بزرگتر از اسیلوسکوپ عادی 8 بیتی است، می تواند مزیت بزرگی برای اندازه گیری سیگنال های ولتاژ کوچک و تجزیه و تحلیل اجزای سیگنال کوچک در سیگنال های ولتاژ بزرگ باشد.

از آنجا که اپل شروع به استفاده از صفحه نمایش لمسی در دستگاه های تلفن همراه خود کرد، محصولات الکترونیکی بیشتر و بیشتر شروع به ادغام نمودن آن ها کردند. با نوآوری های عملکرد مداوم از اسیلوسکوپ ها، تولید کنندگان بیشتر و بیشتر شروع به استفاده از صفحه نمایش لمسی برای جایگزینی برخی از عملیات کلید پیچیده.

از سال 2016، بسیاری از تولیدکنندگان مشهور بینالمللی اسیلوسکوپها محصولاتی با صفحهنمایش دقیق و لمسی را آغاز کردهاند، از جمله Tektronix، RS، Keysight و غیره. انتظار میرود این ویژگیها برای اسیلوسکوپهای آینده تنظیمات استاندارد باشد. OWON در اوایل سال 2014 شروع به آزمایش فن آوری صفحه لمسی در اسیلوسکوپها کرده است و در سال 2015، اسیلوسکوپ سری XDS خود را که اولین باریک 12 بیت ADC و اسیلوسکوپ لمسی است، منتشر کرد. اسیلوسکوپ XDS 200M که در سال 2017 راه اندازی شد، با یک ADC 14 بیتی مجهز شده است که باعث می شود تا رزولوشن اندازه گیری به سطح بالاتر حتی بالاتر برسد.

علاوه بر این ویژگی های استقبال شده، اسیلوسکوپ سری XDS همچنان ویژگی های محصول OWON را حفظ می کند. ماژول باتری لیتیوم اختیاری اندازه گیری میدان و امکان اندازه گیری های شناور را تضمین می کند. علاوه بر این، OWON نیز عمیقا بر آموزش و پرورش تمرکز دارد و سیستم مدیریت آموزشی بی سیم را براساس ماژول فای XDS راه اندازی کرده است. از طریق یک اتصال WiFi، این سیستم می تواند یک تجربه آموزش پروژه "یک به همه" را به دست آورد، و بازدهی کلاس را افزایش دهد. OWON همچنان به نوآوری برای پاسخگویی به نیازهای بازار ادامه می دهد، همیشه با هدف جلو رفتن از بازار مواجه می شود و اطمینان حاصل می شود که تعداد زیادی محصولات نوآورانه را برای تعداد زیادی از مصرف کنندگان به ارمغان می آوریم.


نکات:

مثالها و نکات سنجش فعلی پروب


استفاده از پروب فعلی گسترده است. اصل اساسی این است که جریان جریان از طریق سیم یک میدان مغناطیسی در اطراف آن ایجاد می کند. پروب فعلی میدان مغناطیسی را به یک سیگنال ولتاژ متناظر تبدیل می کند. از طریق همکاری با اسیلوسکوپ ، شکل موج فعلی مربوطه را مشاهده کنید. به طور گسترده ای در تغییر منبع تغذیه، راننده موتور، یکسو کننده الکترونیکی، روشنایی LED، انرژی جدید و دیگر زمینه ها استفاده می شود. این مقاله طبقه بندی، اصل و شاخص های فنی مهم پروب های جاری را توصیف می کند. از طریق نمونه ها، ما تفاوت بین پروب ها را درک می کنیم تا همه بتوانند درک پایه ای از پروب ها داشته باشند.


1. پروب فعلی به پروب فعلی AC و پروب فعلی AC / DC تقسیم می شود.

پروب های کنونی در اسیلوسکوپ ها اساسا به دو نوع تقسیم می شوند: پروب های فعلی AC و پروب های جریان AC / DC. پروب های کنونی AC معمولا پروب های منفعل هستند. آنها هزینه کم دارند اما نمی توانند اجزای DC را اداره کنند. پروب های فعلی AC / DC معمولا فعال هستند. Probes به پروب های کم فرکانس و پروب های با فرکانس بالا تقسیم می شوند. پهنای باند پهنای باند فرکانس پایین کمتر از چند صد کیلوگرم است و پهنای باند پروب های با فرکانس بالا بیشتر از چند MHZ است.


2. شاخص های مهم پروب فعلی

2.1 دقت

دقت: به دقت تبدیل تبدیل به ولتاژ اشاره دارد. به عنوان مثال، با توجه به تعبیه فعلی AC / DC، دقت سیستم حلقه باز به طور کلی ضعیف است و مقدار معمول آن حدود 3٪ است. دقت سیستم حلقه بسته نسبتا بالا است و ارزش نمونه حدود 1٪ است. دقت پروب فعلی فرکانس ما 1٪ است.


2.2 پهنای باند

پهنای باند: تمام پروب ها دارای پهنای باند هستند. پهنای باند پروب فرکانس است که در آن پاسخ پروب باعث دامنه خروجی به 7/70 درصد (-3 DB) کاهش می یابد، همانطور که در شکل 5 نشان داده شده است. هنگام انتخاب اسکیلسکوپ ها و پروب های اسیلوسکوپ، آگاه باشید که پهنای باند بر دقت اندازه گیری در بسیاری از راه ها. در اندازه گیری دامنه، دامنه موج سینوسی به طور فزاینده ای کاهش می یابد، زیرا فرکانس موج سینوسی نزدیک به حد پهنای باند است. در دامنه پهنای باند، دامنه موج سینوسی 7/70 درصد از دامنه واقعی اندازه گیری می شود. بنابراین برای رسیدن به دقت اندازه گیری حداکثر دامنه، شما باید یک اسیلوسکوپ و پروب را با پهنای باند چندین برابر بیشتر از شکل موج فرکانسی که می خواهید اندازه گیری کنید، انتخاب کنید. همین امر در مورد اندازه گیری زمان رسیدن موج و زمان سقوط نیز صادق است.

لبه های انتقال موج (مانند پالس ها و لبه های مربع موج) شامل اجزای فرکانس بالا می باشد. محدودیت پهنای باند باعث می شود که این اجزای فرکانس بالا کاهش یابد، و باعث می شود که صفحه نمایش به سرعت از سرعت واقعی تبدیل کند. برای اندازه گیری دقیق زمان های ظهور و سقوط، سیستم اندازه گیری مورد استفاده باید دارای پهنای باند کافی باشد تا مولفه های فرکانس بالا را حفظ کند که موجب افزایش و افت ولتاژ می شود. در شایع ترین مورد، هنگام استفاده از زمان افزایش سیستم اندازه گیری، زمان افزایش سیستم باید به طور کلی 4-5 برابر سریعتر از زمان افزایش اندازه گیری باشد. در زمینه تغذیه منبع تغذیه، پهنای باند چند ده مگا بایت به طور کلی کافی است. پروب های فعلی فرکانس ما دارای پهنای باند 5 مگاهرتز تا 100 مگاهرتز هستند.

图1.jpg
مشخصات

XDM محدوده اندازه گیری محدوده فرکانس دقت: 1 سال ± (٪ از خواندن +٪ از محدوده)
ولتاژ DC 600mV، 6V، 60V، 600V، 1000V / 0.02 ± 0.01
ولتاژ AC RMS واقعی 600mV، 6V، 60V، 600V، 750V 20 هرتز - 50 هرتز 2 +0.10
50 هرتز - 20 کیلوهرتز 0.2 + 0.06
20 کیلوهرتز - 50 کیلوهرتز 1.0 + 0.05
50 کیلوهرتز - 100 کیلوهرتز 3.0 +0.08
جریان DC 600.00 μA / 0.06 + 0.02
6.0000 میلی آمپر 0.06 + 0.02
60.000 میلی آمپر 0.1 + 0.05
600.00 میلی آمپر 0.2 + 0.02
6.000 A 0.2 + 0.05
10.0000 الف 0.250 + 0.05
جریان واقعی RMS فعلی 60.000 میلی آمپر، 600.00 میلی آمپر،
6.0000 A، 10.000 A
20 هرتز - 45 هرتز 2 +0.10
45 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.50 +0.10
2 کیلوهرتز - 10 کیلوهرتز 2.50 + 0.20
مقاومت 600.00 Ω / 0.040 + 0.01
6،0000 kΩ 0.030 + 0.01
60.000 kΩ 0.030 + 0.01
600.00 kΩ 0.040 + 0.01
6.0000 MΩ 0.120 +0.03
60.000 مگاوات 0.90 +0.03
100.00 MΩ 1.75 + 0.03
تست دیود 3.0000 V / 0.5 + 0.01
تداوم 1000 Ω / 0.5 + 0.01
فرکانس زمانی 200 مگا وات - 750 ولت 20 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
2 کیلوهرتز - 20 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
20 کیلوهرتز - 200 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
200 کیلوهرتز - 1 مگاهرتز 0.01 + 0.006
20 میلی آمپر - 10 عدد 20 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
2 کیلوهرتز - 10 کیلوهرتز 0.01 + 0.003


تست کن
ظرفیت 2000 nF 200 نانوگرم 3 + 1.0
20.00 nF 200 نانوگرم 1 + 0.5
200.0 nF 2 میکرون 1 + 0.5
2.000 μF 10 میکروگرم 1 + 0.5
μ μ 200 100 میکرون 1 + 0.5
10000 μF 1 میلی آمپر 2 + 0.5
درجه حرارت سنسورهای دما تحت 2 دسته پشتیبانی می شوند -
ترموکوپل (تبدیل ITS-90 بین نوع B / E / J / K / N / R / S / T) و مقاومت حرارتی (تبدیل حسگر RTD بین نوع Pt100 و Pt385)
تابع Data Logger
مدت زمان ورود 5ms
طول ورود امتیازات 1M

品牌 介绍 .jpgXDM3041 محدوده اندازه گیری محدوده فرکانس دقت: 1 سال ± (٪ از خواندن +٪ از محدوده)
ولتاژ DC 600mV، 6V، 60V، 600V، 1000V / 0.02 ± 0.01
ولتاژ AC RMS واقعی 600mV، 6V، 60V، 600V، 750V 20 هرتز - 50 هرتز 2 +0.10
50 هرتز - 20 کیلوهرتز 0.2 + 0.06
20 کیلوهرتز - 50 کیلوهرتز 1.0 + 0.05
50 کیلوهرتز - 100 کیلوهرتز 3.0 +0.08
جریان DC 600.00 μA / 0.06 + 0.02
6.0000 میلی آمپر 0.06 + 0.02
60.000 میلی آمپر 0.1 + 0.05
600.00 میلی آمپر 0.2 + 0.02
6.000 A 0.2 + 0.05
10.0000 الف 0.250 + 0.05
جریان واقعی RMS فعلی 60.000 میلی آمپر، 600.00 میلی آمپر،
6.0000 A، 10.000 A
20 هرتز - 45 هرتز 2 +0.10
45 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.50 +0.10
2 کیلوهرتز - 10 کیلوهرتز 2.50 + 0.20
مقاومت 600.00 Ω / 0.040 + 0.01
6،0000 kΩ 0.030 + 0.01
60.000 kΩ 0.030 + 0.01
600.00 kΩ 0.040 + 0.01
6.0000 MΩ 0.120 +0.03
60.000 مگاوات 0.90 +0.03
100.00 MΩ 1.75 + 0.03
تست دیود 3.0000 V / 0.5 + 0.01
تداوم 1000 Ω / 0.5 + 0.01
فرکانس زمانی 200 مگا وات - 750 ولت 20 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
2 کیلوهرتز - 20 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
20 کیلوهرتز - 200 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
200 کیلوهرتز - 1 مگاهرتز 0.01 + 0.006
20 میلی آمپر - 10 عدد 20 هرتز - 2 کیلوهرتز 0.01 + 0.003
2 کیلوهرتز - 10 کیلوهرتز 0.01 + 0.003


تست کن
ظرفیت 2000 nF 200 نانوگرم 3 + 1.0
20.00 nF 200 نانوگرم 1 + 0.5
200.0 nF 2 میکرون 1 + 0.5
2.000 μF 10 میکروگرم 1 + 0.5
μ μ 200 100 میکرون 1 + 0.5
10000 μF 1 میلی آمپر 2 + 0.5
درجه حرارت سنسورهای دما تحت 2 دسته پشتیبانی می شوند -
ترموکوپل (تبدیل ITS-90 بین نوع B / E / J / K / N / R / S / T) و مقاومت حرارتی (تبدیل حسگر RTD بین نوع Pt100 و Pt385)
تابع Data Logger
مدت زمان ورود 5ms
طول ورود امتیازات 1M


Hot Tags: XDM سری خازن نیمکت مولتی متر، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، بهترین
پرس و جو

You Might Also Like